logo

::: Witaj, dzisiaj jest
Nawigacja » Strona główna » Działalność

Działalność

Od poniedziałku rusza akcja naszego samorządu. Jak zawsze potrzebujemy waszej pomocy. Zbieramy podpisy w celu zwiększenia dostępności do informacji. Jak wiecie od tego roku zgodnie z decyzją rektora nie można rozklejać plakatów na ścianach. Dla studentów zostały przydzielone wyznaczone miejsca na których mogą rozwieszać swoje ogłoszenia. Na 4 piętrze mamy tylko jedno takie miejsce, znajduje się ono koło sali 403. Uważamy że jest to zbyt mało. Tablica ta jest wykorzystana w maksymalnym stopniu, co ogranicza jej czytelność i zmniejsza zainteresowanie tym kawałkiem przestrzeni. Chcemy zwiększyć tą informacyjną przestrzeń i dlatego prosimy was o pomoc. Jeśli uważacie że macie ograniczony dostęp do informacji o koncertach, imprezach, konferencjach i innych akcjach organizowanych dla studentów przez studentów, wpisujcie się na naszych listach. Oto jak wyglądają:


12 powodów, dla których nie warto zwracać na nas uwagi

1) Nawiązując z nami kontakt możesz doznać znacznych zmian i stać się szczęśliwym człowiekiem. Nie każdy jest przyzwyczajony.
2) Dołączając do nas zwiążesz się z innymi uczestnikami. Polubisz popołudniowe spotkania i długie dysputy na KULu. Będzie Ci smutno wracać do domu.
3) Wielu członków SSIPu wprowadza zmiany w swoim życiu, zapełnia plan dnia, rozwija zainteresowania, poznaje nowych znakomitych ludzi. Będziesz ryzykować prawdziwą weryfikacje swoich umiejętności.
4) A jeśli Ci to pomoże, będziesz mieć dobre perspektywy na przyszłość. To może być jeszcze gorsze.
5) Aktywne działanie na uczelni to nie tylko praca, to odpoczynek od codzienności, w miłym gronie osób podzielających Twoje zainteresowania (psychologia!!!), w zaczarowanym mieście - Lublinie. Możesz nie chcieć wracać do współlokatorów (gorzej gdy w SSIP-ie są wszyscy Twoi współlokatorzy).
6) Grozi Ci, że zawrzesz nowe znajomości i przyjaźnie. To może niestety zmienić Twoje życie na lepsze.
7) Czytanie naszego biuletynu (który ukaże się niebawem) będzie wymagało uwagi, wysiłku i refleksji. Zmęczysz się.
8) Jeśli masz umysł dogmatyczny i wolisz raczej wierzyć niż się nad czymś zastanawiać - stracisz czas czytając go.
9) Jeśli lubisz ludzi wytatuowanych, z kolorowymi włosami, w dresach lub gwiazdy disco - to ich tu nie znajdziesz. Członkowie SSIP to zwyczajni ludzie. Choć często zachowujący się bez należytej powagi. Rozczarujesz się.
10) Współpracując z nami będziesz traktowany na równi z innymi. Odkryjesz, że wielkość mieszka w zwykłych ludziach i sprawach. Jeśli lubisz czuć się kimś lepszym od innych - będziesz zawiedziony.
11) By z nami współpracować wymagamy kwalifikacji - musisz być kreatywnym studentem. Zatem musisz studiować - to wymaga ogromnego wysiłku... zmęczysz się.
12) Zauważą Cię inni, możesz być sławny... a to męczące być podziwianym!

Aleksandra Kloc